Historie

Značka Legendario Rum byla založena v Havaně v roce 1946. Legendario vyrábí čistý rum za použití tradičních výrobních metod: filtračním systémem dvojitého dna. Systém využívá křemíku a aktivního uhlí a alkohol je distilovaná na 55%. Následně všechny produkty značky Legendario vycházejí z přirozeného zrání v sudech z amerického bílého dubu.

 

Legendario Elixir de Cuba

Celkový charakter výjimečně lahodného kubánského rumu Legendario Elixir de Cuba udávají nasládlé rozinky, které jsou v destilátu macerovány po dobu jednoho měsíce. Vůně nabízí jemnou ovocnou sladkost kombinovanou s typickou příchutí panenské šťávy vysoce kvalitní kubánské cukrové třtiny. Žádný jiný kubánský rum nechutná tak, jako Legendario Elixir de Cuba. Ten zraje sedm let v sudech z amerického bílého dubu, ve kterých předtím zrála americká whisky (bourbon). Elixir je velmi populární na Kubě a ve Španělsku.

 

Legendario Rum Anejo Blanco

Čtyřletý bílý rum s jemným ovocným aroma. Vynikající v koktejlech nebo samotný. Obsah alkoholu je 40%.

Legendario rum Dorado

Sytě zlatavý, pětiletý rum charakteristický lahodnou harmonií mezi hloubkou a plynulostí chuti. Jeho lehká chuť je vhodná k míchání prémiových koktejlů. Obsah alkoholu je 38%.

Legendario Rum Anejo

Výjímečný rum, jehož vynikající chuť je dána devítiletým zráním. Doporučený ke konzumaci čistý nebo na ledu. Obsah alkoholu je 40%.

Legendario rum Reserva 15 Anos

Unikátní rum zrající 15 let v sudech z amerického bílého dubu. Jedná se o limitované množství v exkluzivních keramických lahvích. Obsah alkoholu je 40%.

Mojito

Koktejly

Legendario Sunrise

Cuba Libre

Pina Colada

 

Kontakty

BARTIDA s. r. o., Havleská 500/25, 110 00  Praha 1

+420 257 220 044

Máte zájem prodávat Legendario?

Neváhejte nás kontakovat a my se Vám ozveme. 

Vaše zpráava byla úspěšně odeslána.